Jestem trenerem wszechstronnym, moja treningowa przeszłość – 8 lat w zespole taneczno gimnastycznym oraz 3 lata aerobiku sportowego sprawiły ze nauczyłam sie trenowac cieżko i przesuwać swoje granice wytrzymałości córa dalej i dalej. Nie boje sie mocnych kondyctjnych i siłowych treningow, która sa nie tylko próba siły ale i charakteru.

Gdy prowadzę zajęcia fitness staram się zarażać uczestników uśmiechem i energia!! Wiem ze największe efekty przyjdą wtedy gdy połączymy wiele aspektów treningowych naraz takich jak żywienie, odpowiedni trening, odpoczynek, zabiegi pielęgnacyjne oraz damy z siebie 120% bedac pozytywnie nastawonym i ciesząc sie każda minuta treningu!

Swoim klientom staram sie uświadamiać ze piękne ciało i zdrowy organizm to inwestycja na lata. Chce by zrozumieli ze aby odnieść pożądany sukces – miec ładna sylwetkę, dobra kondycje, lepsze zdrowie- musza wpisać ruch w swoje życie juz na zawsze. Gdy to zrozumieją i znajda swoją ulubiona aktywność – trener taki jak ja czuje sie spełniony!

Pressroom