Jestem trenerem wszechstronnym, moja treningowa przeszłość – 8 lat w zespole taneczno-gimnastycznym oraz 3 lata aerobiku sportowego sprawiły, że nauczyłam się trenować ciężko i przesuwać swoje granice wytrzymałości coraz dalej i dalej. Nie boję się mocnych kondycyjnych i siłowych treningów, które są nie tylko próbą siły ale i charakteru.

Gdy prowadzę zajęcia fitness staram się zarażać uczestników uśmiechem i energią!!! Wiem, że największe efekty przyjdą wtedy, gdy połączymy wiele aspektów treningowych naraz, takich jak: żywienie, odpowiedni trening, odpoczynek, zabiegi pielęgnacyjne oraz damy z siebie 120% będąc pozytywnie nastawionym i ciesząc się każdą minutą treningu!

Swoim klientom staram sie uświadamiać, że piękne ciało i zdrowy organizm to inwestycja na lata. Chcę by zrozumieli, że aby odnieść pożądany sukces – mieć ładną sylwetkę, dobrą kondycję, lepsze zdrowie- muszą wpisać ruch w swoje życie już na zawsze. Gdy to zrozumieją i znajdą swoją ulubioną aktywność – trener taki jak ja czuje się spełniony!

Pressroom